В Італії підвищились заробітні плати

2016 рік був роком зі знаком “плюс” для Італії: підвищення заробітної плати найманих працівників, в порівнянні з попереднім роком, склало 2,1%.

Незважаючи на те, що навколо продовжують твердити про тривалу кризу, 2016 в Італії був ще роком зі знаком “плюс”. Італійське ВВП продовжує зростати: так, менше ніж у країн-економічних лідерів Європейського Союзу, проте динаміка зростання італійської економіки позитивна.

Плюс – найбільший сюрприз для багатьох – після підбиття підсумків року і аналізу, проведеного численними рейтинговими і статистичними компаніями, з’ясувалося, що в Італії збільшилася середня заробітна плата найманих працівників, в порівнянні з попереднім роком. Зростання окладів склав, в середньому, 2,1%, а це величезне поліпшення, в порівнянні з майже нульовим зростанням у 2015 році (тільки 0,1%).

І навіть більше ніж величезний прогрес, враховуючи, що інфляція в 2016 році склала всього 0,1%.

Дані опубліковані в щорічному рейтингу JP Salary Outlook від Job Pricing і ще більш дивні при детальному розгляді: насправді, зростання зазнали зарплати робітників і службовців, а не менеджерів і керівників (їх оклади, навпаки, трохи знизилися).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*