Маттео Ренці обіцяє повернутися

Маттео Ренці має намір знову очолити як Демократичну партію Італії, так і уряд країни. У Турині, де йде підготовка до виборів лідера демократів, намічених на 30 квітня, екс-прем’єр зібрав на конференцію своїх прихильників серед однопартійців.

Виступивши перед ними, Ренці обіцяв дати бій підіймаючому голову популізму і згуртувати Демократичну партію після розколу в зв’язку з виходом з неї в кінці лютого представників так званого лівого меншини.

“Кожен, хто спробує розхитати нашу партію, повинен усвідомити одне: вона існувала в минулому, і ще нас переживе!” – Заявив Ренці.

Він пішов у відставку з поста прем’єра в грудні 2016 року, коли італійці відкинули на референдумі запропоновану ним конституційну реформу – основу його програми.

З 19 лютого обов’язки глави Демократичної партії виконує Маттео Орфін. Крім Ренці лідерство будуть оскаржувати міністр юстиції Андреа Орландо і глава обласної адміністрації Апулії Мікеле Еміліано.

Заявивши про свої амбіції, колишній прем’єр наголосив, що мова про відставку чинного кабінету не йде, і що він повністю підтримує нинішнього главу уряду
Паоло Джентілоні.

Конференція прихильників Маттео Ренці проходила в туринському комплексі “Лінготто”, створеному на базі першого заводу FIAT.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*