Колонка автора

         

          До статті                                                    Дарунки від душі…..

       Не забувайте свою історію ,бо  вона – це наше майбутнє, це  наша доля.

Скільки повинно статися горя, скільки повинно пролитися крові, щоб розбудити людську байдужість? Які причини спонукають людину жити так, ніби її нічого не стосується? Хвороба людської душі загострюється. Війна прийшла в кожен дім та стала нашою реальністю, залишивши нам один вихід – очищення і одужання або байдужість , деградацію і смерть. Напевно – не для кожного, хто стоїть осторонь, смерть буде справжньою. На їхніх очах будуть вбивати……..під страхом їх заставлять видавати. Історія повторюється і тільки людина в змозі розірвати це зачароване коло вирвавши із свого серця основну  причину – байдужість.

Божа заповідь, яка вчить прислухатися до болі ближнього свого як до своєї, буде нам на одужання душі й тіла, або на осудження,  на висвітлення справжньої природи кожного з нас, на виявлення справжнього джерела,  з якого живляться наші головні устремління  та  бажання. Людина забажала поєднати в своїй душі добро і зло, Бога та диявол, поєднати ради своїх бажань. Наша душа стала полем битви. Наш фізичний світ наповнився горем та хворобами.

Війна – це породження людських бажань і тільки ми несемо  відповідальність за неї. Який шлях вибрати? Як вийти з  пастки?

Реальність України в тому, що війну на сході фінансують  російські кримінальні структури найвищого рівня,проблема в тому,що зовсім не з братських почуттів. Реальність, що мільйони людей на сході не хочуть влади російської імперії і не залежно від того, де буде прокладена межа  розподілу по Україні, це все рівно призведе до кривавого терору.

Насправді, наш єдиний ворог –  це корисливі люди при владі. У нас є можливість побудувати справедливу країну . У нас є з ким їі будувати. Допомагаючи в біді – ми створюємо таке необхідне почуття єдності. Незвичайної сили волонтерських рух по всій Україні виявився основною рушійною і творчою силою.

Відсилаючи допомогу на Україну,  кожен з нас наштовхнувся на людське бажання наживитися , на людей які обкрадають військових, біженців, дітей. Ми вирішили об’єднати наші зусилля, створити свій фонд , який напряму зв’язується з тими, кому потрібна допомога, оминаючи ненадійних посередників. Ми об’єднались для обміну досвідом та можливостями , об’єднались , щоб всі разом протистояти добре організованій злочинності, яку приходиться відривати з кров’ю від «кормушки».  Ми об’єдналися,  щоб мати можливість підтримувати патріотів, щоб бути учасниками побудови нової країни, нової історії.

   Хто відчуває в собі іскринку бажання допомагати – не дозволяйте життєвим турботам придушити цей крихкий паросток Божої Любові. Це дарунок , який допоможе очиститись.

Зараз в Італії постійно здійснює свою роботу та з кожним днем стає все більшою  група українських волонтерів під назвою «Кампанія» . Ми розпочали свою діяльність кожен окремо, але потім – об’єднались та створили потужну команду.  Нас, простих як то кажуть, « заробітчан» ,  згуртовує бажання об’єднатися в боротьбі з  сміливцями ,які очищують країну від застояної роками злочинної системи взаємовідносин.

Вливаймося у цей потужний потік тут, на чужині,в Італії, за тисячі кілометрів від своїх домівок та  давайте разом творити майбутнє кожного з нас.

З повагою,спеціально для сайту «Лелеки»

Микола Харін

Звичайний заробітчанин,

Учасник  команди українських волонтерів Італії «Кампанія»