Італія впроваджує податок в 100 000 євро для заможних іноземців

Уряд Італії вводить єдиний щорічний податок в розмірі 100 000 євро для багатих іноземців, що володіють солідною нерухомістю на території країни. Про це повідомляє РБК-Україна.

Відповідне положення вже включено в закон про поправки до бюджету. Податок вводиться з метою залучення до Італії великих іноземних капіталів. Таку практику італійський уряд перейняло у Великобританії.

Річний податок в розмірі 25 000 євро вводиться для членів сімей багатіїв в разі розділеного володіння майном. Серед потенційних платників – відомі співаки та акторів, давно облюбували Італію, такі як Стінг (має маєток в Тоскані) і Джордж Клуні (особняк на острові Комо), а також російські олігархи.

Для сплати податків в 100 000 євро загальний стан має перевищувати 15-20 млн євро. У разі вкладення в акції під 4% дохід, в Італії податкова ставка становить не менше 200 000 євро.

У пакеті уряду закладені і інші норми, спрямовані на залучення фахівців до Італії.

Пропонується стягувати на 90% менше податків з колись виїхавших працювати за кордон вчених в разі їх повернення на батьківщину, скорочувати вдвічі розмір податків з успішних менеджерів, а також видавати безстрокову візу підприємцям, що інвестують не менше 1 млн євро.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*