“Amazon” буде відповідати за інновації в Італії / Diego Piacentini sarà il commissario del governo per innovazione e digitale

Дієго Пьячентіні , віце – президента відомої кампанії «Amazon» буде призначено уповноваженим італійського уряду з інновацій та цифрової політики. Сам Пьячентіні заявив про готовність попрацювати на «благо Італії»  впродовж двох років.

В свою чергу, генеральний директор компанії «Amazon», Джефф  Безос, у розмові з Прем*єр – міністром  Італії Матіо Ренці зазначив, що вони дуже задоволені та пишаються тим,  що Дієго Пьячентіні буде працювати в уряді, на що Ренці відповів що йому буде приємно працювати з Дієго та запросив Безоса в Італію «поговорити про іновації».

Джерело : www.tgcom24.mediaset.it

Diego Piacentini, vicepresidente di Amazon, sarà dall’estate 2016 il commissario del governo per il digitale e l’innovazione. Scambio di tweet tra Matteo Renzi ed il ceo di Amazon Jeff Bezos. “Mr. Renzi siamo così orgogliosi di Diego. Meraviglioso per l’Italia”, scrive Bezos. Renzi ringrazia aggiungendo che “sarà un piacere lavorare con Diego” ed invita Bezos in Italia “a parlare di innovazione”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*